2018.05.28 versija 1.74.7.xxxx

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2018.05.28 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Su atnaujinimais pataisytos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos bei įdiegti pakeitimai, susiję su sistemos naudojimo patogumu ir efektyvumu.


ATASKAITOS

  • Atnaujinta ataskaita DU5_12 Nustatytasis (paskirtasis) darbo užmokestis". Ataskaita papildyta stulpeliu "Etato dydis", korektiškai pildoma informacija stulpeliuose Priskaičiuotos socialinio draudimo įmokos (30,48/31,88 proc.)" , NPD bei Darbo užmokestis, atskaičius mokesčius.
  • Atnaujinta ataskaitos "KS02 Investicijų ketvirtinė statistinė ataskaita" forma. Ataskaita sugeneruojama pagal versiją KS02k_170215.
  • Atnaujinta ataskaitos ST03 DA - 01 forma. Ataskaita sugeneruojama pagal versiją DA01_180328.


MOKĖJIMAI

  • Sutvarkytas funkcionalumas, kad programos banko sąskaitos mokėjimo nurodyme automatiškai užsipildytų laukas Įmokos kodas sistemoje. Laukas užsipildo tuo atveju, jeigu banko sąskaitos pagrindinėje informacijoje yra uždėta varnelė "Automatiškai kurti mokėjimus iš mokėjimo nurodymų" ir išsiuntus mokėjimo nurodymus, mokėjimo nurodymai automatiškai atsiranda mokėjimuose.


PERSONALAS IR ATLYGINIMAI

  • Pakeista atostogų dienų skaičiavimo logika: Atostogų norma dalinama iš metų darbo dienų skaičiaus dauginama iš mėnesio darbo dienų skaičiaus. Ši logika bus taikoma tik darbuotojams, kurie nėra valstybės tarnautojai ar valstybės politikai.