2015.10.22 versija 1.74.0.149x

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2015.10.22 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Šio atnaujinimo versija 1.74.0.1456. Atnaujinimų metu buvo taisomos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos. Apie DU srities naujinimus čia informacijos nedetalizuojame, jie yra atliekami pagal naudotojų incidentus.

Informacija apie pakeitimus sistemoje pagal sritis

SĄSKAITŲ PLANAS

  • Sąskaitų plane, atitinkamoms sąskaitoms uždėtas požymis "Biudžetas" -> Naudoti. Reiškia, jei operacijų detalėse bus nurodytas biudžetas, jis paklius ir į apskaitos informaciją. Šis požymis reikalingas įstaigoms, kurių operacijos yra rakinamos iždo.

FINANSAVIMAS IR BIUDŽETAI

  • Pataisyta klaida, kai tam tikrais atvejais nepavykdavo atšaukti sąmatos versijų. Buvo rodomos susijusios operacijos, nors operacijos jau būdavo stornuotos.
  • Pataisyta klaida, kai mokėjimo paraiškos spausdinyje buvo atvaizduojama neteisinga kreditorinio įsiskolinimo suma. Primename, kad šiame lauke atvaizduojamos tik užregistruotos ir nesudengtos arba dalinai sudengtos mokėtinos sumos atitinkamai sąmatai ir ekonominei klasifikacijai.

ATASKAITOS

  • Ištaisyta klaida Konsolidacijos modulio "Programos ir priemonių įgyvendinimo ataskaitoje" dėl kurios netraukdavo faktinių biudžeto panaudojimo strateginiam veiklos planui duomenų.
  • Papildytos ataskaitos FR15_4 Finansavimo sumos pagal šaltinį (20 VSAFAS, 4 priedas) taisyklės. Dabar į 10 stulpelį Finansavimo sumų sumažėjimas dėl jų perdavimo ne viešojo sektoriaus subjektams įkrenta ir tos sumos, kurios buvo perduotos kontroliuojamoms ne VSS. Tuo pačiu ši suma neberodoma prie 9 stulpelio Finansavimo sumų sumažėjimas dėl jų panaudojimo savo veiklai .