2014.04.17 versija 1.74.0.33x

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2014.04.17 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Šio atnaujinimo versija 1.74.0.341.

Atnaujinimų metu buvo taisomos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos.

Apie DU srities naujinimus čia informacijos nedetalizuojame, jie yra atliekami pagal naudotojų incidentus.


Informacija apie pakeitimus sistemoje pagal sritis

PERSONALAS IR DU

  • Nuo gegužės 1 d. atsisakoma socialinio draudimo pažymėjimų - jų nebereikės pateikti įsidarbinant, tad jie nebebus išduodami „Sodros" skyriuose. Priimant į darbą ar teikiant „Sodrai" kitus socialinio draudimo pranešimus, nebebus privaloma nurodyti asmens socialinio draudimo numerio, užteks asmens kodo.
    • Sistemoje nuimtas privalomas reikalavimas (darbuotojo kortelėje,dokumentai nereikia įvesti nuo gegužės 1 d. Valstybinio socialinio draudimo pažymėjimo)


MOKĖJIMAI

  • Panaikinta galimybė trinti banko sąskaitas partneriams, kurių Tipas yra "Filialas", "Pavaldi įmonė", "Administruojama įmonė", jei yra atliktų operacijų su trinama banko sąskaita. Tai reiškia, kad nebebus galima trinti banko sąskaitų partneriams, kurių kortelėje nurodytas Tipas yra "Filialas", "Pavaldi įmonė", "Administruojama įmonė". Jei poreikis trinti banko sąskaitą yra - reikia pakeisti partnerio Tipą į "Įmonė", ištrinti banko sąskaitą ir vėl pakeisti Tipą į buvusį.


APSKAITA

  • Pataisyta ataskaitų AT19 Inventorizacijos aprašas (gautinos sumos) ir AT18 Inventorizacijos aprašas (mokėtinos sumos) duomenų eilučių numeracija.