2013.12.10 versija 1.74.0.21x

Iš SVK Žinynas.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2013.12.10 buvo atlikti sistemos atnaujinimai. Šio atnaujinimo versija 1.74.0.217.

Atnaujinimų metu buvo taisomos registruotos naudotojų klaidos ir pastebėtos sistemos klaidos.

Apie DU srities naujinimus čia informacijos nedetalizuojame, jie yra atliekami pagal naudotojų incidentus.


Informacija apie pakeitimus sistemoje pagal sritis

APSKAITA

  • Pataisytas ataskaitos FA1_6 Didžioji knyga apyvartų atvaizdavimas, kai operacijas užregistruotas su minuso ženklu ataskaita atvaizduodavo priešingoje korespondencijos pusėje. dabar operacijos su minuso ženklu atvaizduojamos toje korespondencijos pusėje, kurioje ir buvo užregistruotos.


ATSARGOS

  • Pataisyta ataskaita "AS5 Atsargų likučių ir judėjimo ataskaita". Nurašant tam tikrus produktus,kurių materialiai atsakingas asmuo sistemoje kaip darbuotojas personalo modulyje įvestas du kartus, ataskaitoje nurašymas buvo atvaizduojamas kelis kartus. Dabar ataskaitoje nurašymo dokumentai atvaizduojami teisingai.


ILGALAIKIS TURTAS

  • Pataisyta klaida, neleidusi tvirtinti Ilgalaikio turto, kuriam buvo atlikta perkainavimo operacija, paskutinės perkainavimo nusidėvėjimo operacijos. Dabar paskutinio laikotarpio perkainavimo nusidėvėjimo operacijos tvirtinamos be klaidų pranešimų.


ŽNM

  • Pataisyta ataskaita "ZNM02 Žemės nuomos mokesčio lengvatos". Joje ištaisytos klaidos, dėl kurių už 2012 suformuodavo neteisingus duomenis apie mokėtojų skaičių ir mokėtojų asmenų pasiskirstymą mieste ir kaime.